26 Vas - 2018
Kategorijos::

Dizaineriui tvarkyti apskaitos darbus – laiko gaišimas…

 

Nors lietuviai yra nagingi žmonės, kurie dažniausiai stengiasi patys atlikti visus darbus, visgi, patirtis rodo, kad geriausią kokybę pavyksta pasiekti tik per praktiką. O ji ateina su laiku. Natūralu, kad dizaineriai dažniausiai neturi nei laiko, nei noro tvarkyti buhalterinius, apskaitos niuansus, kurie turi būti vykdomi pagal LR įstatymus. Tokiu atveju mums labai pagelbėja saskaita123.lt buhalterinė sistema, kuri ne tik taupo laiką, tačiau ir padeda paprasčiau sekti pajamas bei išlaidas.

Kad ir kokį darbą dirba žmogus – jis turi visą savo laiką koncentruoti į procesą, tad dažniausiai pašalinių projektų ir net smulkių darbelių atlikimas – reikalauja ne tik laiko, tačiau taip pat ir blaško. Ieškantiems pagalbos tada, kai reikalingas greitas buhalterinės apskaitos vedimas – sąskaita123 yra geriausias pasirinkimas.

Vesti apskaitą galima kad ir kur esate

Pirmiausia dėl to, kad ji veikia online principu, tad kad ir per kokį prietaisą jungiatės – duomenys visada bus pasiekiami, tad ir išrašyti sąskaitas bei fiksuoti apmokėjimus tampa paprasta bei patogu. Išrašytos sąskaitos ne tik patogiai pateikiamos, tačiau taip pat ir klasifikuojamos pagal laiką, galima sekti apmokėjimus, fiksuoti dalinius pavedimus. Visa tai gali atrodyti tik smulkmenoms tiems, kuriems iki šiol neteko rankiniu būdu excelyje vesti panašaus tipo apskaitą. Įprastai ji reikalauja labai daug laiko, tačiau su automatizuota sistema – viskas ne tik greičiau, tačiau ir paprasčiau.

Sistema – pagal kiekvieno poreikius

Ši sistema atitinka labai skirtingų fizinių bei juridinių asmenų poreikius. Nuo įmonių, kurios turi samdomų darbuotojų, iki individualios veiklos vykdytojų, kurie džiaugiasi, kad paprasta ne tik vesti apskaitą, tačiau taip pat ir sekti pajamas, su individualios veiklos žurnalu, kuris vedamas automatiškai, deklaruoti jas. Kuo sistemingiau visi duomenys bus pateikiami – tuo paprasčiau sekti apskaitos rodiklius ir tuo pačiu duomenis pateikti VMI.

 

Statistikos galimybės džiugina

Daugelis sistemos klientų pastebi, kad statistikos vedimas – ypač naudinga funkcija, kuri net gali padėti planuoti savo darbus bei veiklos žinomumo didinimo žingsnius. Matyti – kokie klientai užsisako paslaugas, kuriuo metu sąskaitos dažniausiai išrašomos, galiausiai, kas greičiausiai apmoka ir su kokiais klientais geriausia nevesti derybų. Tikrai nuostabu, kad buhalterinė apskaitos programa gali padėti pamatus marketingo niuansams be kurių veiklos vykdymas dažniausiai tampa sudėtingesnis, nes ir klientų mažiau.

Vis daugiau susidomėjimo

Kas geriausiai įrodo, kad sistema veikia? Ogi klientai, kurie ja naudojasi ir net rekomenduoja kitiems. Sąskaita123 sistemoje kiekvieną mėnesį išrašomų sąskaitų skaičius siekia daugiau nei 30 000, registruotų įmonių skaičius siekia 8 000 ir vis auga, per dieną prie sistemos prisijungia per 20 naujų fizinių arba juridinių asmenų, kurie su senbūviais išrašo didesnę suma nei už 20 mln. sąskaitų per mėnesį.

Išbandyk ir tu!