6 Kov - 2018
Kategorijos::

4 DALYKAI, KĄ INTERJERO DIZAINERIAI NORĖTŲ, JOG ŽINOTUMĖTE

Ką daro interjero dizaineriai? Populiarus interjero dizainerių įvaizdis, vaizduojantis juos lakstančius su medžiagomis ir dažų mėginiais viso labo sudaro tik menką portretą to, ką šie profesionalai daro iš tikrųjų.
Štai ką dar turėtumėte žinoti apie interjero dizainerius:

1. INTERJERO DIZAINERIAI DIRBA PER ATSTUMĄ SU PROJEKTAIS KITAME MIESTE, AR ŠALYJE.

Ar dirbame su vietiniais klientais, ar su esančiais iš toliau – darbas visuomet būna panašaus pobūdžio. Jei radote interjero dizainerį, kurio darbais žavitės, tačiau žinote, jog jis gyvena toli nuo jūsų, negalvokite, kad negalite dirbti kartu. Dizaineriai noriai keliauja į kitus miestus, o kiti su mielu noru dirba ir per atstumą, derindami visus reikalus telefonu ar el. Paštu. Jei norite darbuotis su tam tikru dizaineriu, visuomet nebijokite teiraukitis.

2. INTERJERO DIZAINERIAI GALI PASITELKTI MODERNIAUSIAS PROGRAMAS ERDVĖS PAVAIZDAVIMUI.

Dizaineriai naudoja įvairias kompiuterines programas, kurios padeda išplanuoti erdves, baldus, medžiagas ir t.t. Šios programos ir specializuotos žinios leidžia interjero dizaineriams pažvelgti į erdves iš perspektyvos, apie kurią net neįsivaizduojate. Jie gali daryti skaitmeninį atvaizdavimą, kuris itin realistiškas ir leidžia vizualizuoti pakitimus dar prieš jiems nutinkant.

3. INTERJERO DIZAINERIAI GALI DIRBTI TIEK SU VISU NAMU, TIEK IR SU ATSKIRAIS KAMBARIAIS.

Mūsų darbas – dirbti su jūsų biudžetu. Tiesa, kad daugiausiai dirbame su namais ar butais, tačiau taip pat dirbame su mažesniais projektais ir atskiromis patalpomis. Klientai neturėtų bijoti kreiptis į interjero dizainerius vien dėl to, jog neplanuoja statyti naujo namo ar įsirengti viso buto. Interjero dizaineris gali padėti Jums renovuoti ir tik vieną erdvę – pavyzdžiui sukurti interjero projektą miegamajam, ar virtuvei.

4. INTERJERO DIZAINERIAI NORIAI DIRBA SU JŪSŲ VIZIJA IR NORAIS.

Interjero dizainerio tikslas yra sukurti tokius namus, kurie patiktų Jums. Jie yra tam, kad jus išklausytų, įvertintų jūsų poreikius ir sukurtų originalų, Jūsų erdvę atitinkantį dizainą. Džiaugiamės, kai mus aplanko žmonės, trokštantis kažko netikėto. Mūsų dizaineriai dirba su įvairiais stiliais ir visuomet mielai priima naujus iššūkius. Interjero dizaineriai siekia padėti įgyvendinti kliento viziją ir pilnai ją išpildyti. Dėl interjero dizaineriai neperša savo interjero vizijos, pradžioje išklausome kliento viziją ir pagal ją kuriame interjerus.