18 Kov - 2018
Kategorijos::

5 PRIEŽASTYS KODĖL REIKALINGAS INTERJERO PROJEKTAS

Jeigu interjero projektas yra vykdomas be dizainerio, dažniausiai jis būna nesėkmingas.

Greičiausiai žinojote, jog reguliariai lankantis pas dantistą, galite užkirsti kelią dantų ėduonies plitimui? Nors sėdėjimas toje kėdėje ir nėra pats maloniausias laiko praleidimo būdas, visi puikiai suprantame, jog dantistas yra pakankamai kvalifikuotas, kad užtikrintų burnos sveikatą. Panašiai ir su interjero projektu – interjero dizainerio žinių bagažas ir įgūdžiai padės įgyvendinti visus nestandartinių namų projektus bei užtikrins sklandžią darbų eigą.

Pabendravę su žmonėmis, kurie be profesionalo pagalbos bandė apsiimti statybų darbus, greičiausiai išgirsite vieną ir tą patį teiginį: „Jau geriau būčiau nusisamdęs interjero dizainerį“. Net ir mažesni projektai, tokie kaip vieno kambario renovacija, gali sukelti problemų. Nugriovus sienas nebežinosite ką daryti – būtent tokiose situacijose jums padės patyręs profesionalas, kuris mokės pritaikyti savo įgūdžius bei sutaupys jūsų laiką ir pinigus.

INTERJERO PROJEKTAS REIKALINGAS DĖL ŠIŲ PRIEŽAŠČIŲ:

1.     INTERJERO DIZAINERIAI PADĖS IŠVENGTI BRANGIŲ KLAIDŲ INTERJERO PROJEKTE.

Kadangi didelė informacijos dalis apie jūsų projektą susijusi su dvimačiais (2-D) brėžiniais, yra daugybė formalumų kaip turėtų būti interpretuojami planai ir brėžiniai. Jūsų interjero projekto tikslas yra paversti 2D brėžinius į 3D statinius. Neretai šie brėžiniai gali sukelti painiavą ir gali būti praleisti svarbūs akcentai. Interjero dizaineris puikiai žino kaip to išvengti. Nesenai vykdytame savo statybų projekto plane vienas klientas pastebėjo, jog rangovas nesilaikė visų kriterijų, kurie buvo nurodyti brėžiniuose. Pasirodo, netyčia buvo apkeista garų užtvaros lokacija. Atrodo nieko baisaus, tačiau vėliau klientas susidūrė su tokiomis problemomis, kaip pelėsis ir puvimas. Tokių klaidų kaip ši taisymas gali atsieiti tūkstančius eurų. Taigi, turėdami komandoje ekspertą, kuris išmano statybų “kalbą”, užkirsite kelią aukščiau išvardintoms problemoms.

2.     INTERJERO DIZAINERIAI PADĖS SUSIKALBĖTI SU RANGOVAIS.

Jei kyla problemų su rangovais kuomet vykdomas interjero projektas, gali būti ganėtinai sunku įrodyti, jog šie tinkamai neįgyvendina brėžiniuose pateiktų detalių, ar net yra atsakingi už pažeidimus. Kartais sunku nuspręsti, kur baigiasi vieno rangovo atsakomybė ir prasideda kito. Laikui bėgant matėme dalykus, kurie buvo pamiršti ar tiesiog netinkamai padaryti ankstyvojoje proceso stadijoje,  dėl ko vėliau nukentėjo ir pačio rangovo darbas. Jei ankstesnysis rangovas persikėlė į kitą objektą, sunku priversti grįžti ir ištaisyti padarytas klaidas. Be to, naujajam rangovui kainuoja kito rangovo klaidų taisymas.

3.     SUTAUPYSITE LAIKO – INTERJERO PROJEKTAS UŽTRUKS TRUMPIAU.

Tikriausiai nežinote kaip struktūriniai sprendimai gali įtakoti mechaninės sistemos instaliaciją. Arba kaip pasirinkti tinkamas medžiagas ir technologijas, kurios būtų pigesnės ir kokybiškesnės. Visa tai užima nemažai laiko, o profesionalas šią informaciją pateiks iškart. Todėl išvengsite bemiegių naktų ir sutaupysite ištisas dienas ar net savaites interjero projekto metu.

4.     TURĖSITE PROGĄ SUSIKURTI KOKYBIŠKĄ IR IŠBAIGTĄ INTERJERĄ, KURIS PAKELS NAMO VERTĘ.

Interjero dizaineris perkelia jūsų poreikius į funkcines erdves ir padaro patraukliomis. Geri interjero dizaineriai yra įvaldę 3D vaizdavimą ir savo gebėjimus gali panaudoti beieškant intarpų interjero projektuose, kurie neretai gali būti sunkiai suprantami dvimačiuose brėžiniuose. Be to, jie visuomet koją kojon žengia su naujausiomis ir populiariausiomis interjero tendencijomis. Jei norite erdvės, kuri ilgam išlaikys jūsų investicijos vertę, privalote pasisamdyti interjero dizainerį, kurio pagalba interjero projektas bus sėkmingas. Jų įgūdžių dėka maksimaliai išnaudosite savo namų potencialą ir visi darbai vyks sklandžiai.

5.     LENGVAI SURASITE KITUS STATYBŲ SPECIALISTUS, REIKALINGUS INTERJERO PROJEKTE.

Su interjero dizainerio rekomendacijomis turėsite progą susipažinti su įvairiais šios srities profesionalais, dirbančiais su statybų projektais. Nuo inžinierių iki tapytojų, jūsų interjero dizaineris greičiausiai pažįsta daug kvalifikuotų rangovų, kurie gali padaryti darbą su turimu biudžetu. Vėlgi, esmė paprasta – kvalifikuotos dizainerių komandos samdymas, kai vykdomas interjero projektas,  sutaupys jūsų lėšas ilgajame laikotarpyje. Kaip sakė rangovas su kuriuo teko dirbti: „Prastos kokybės kartumas išlieka dar ilgai po to, kai pamirštamas mažos kainos saldumas“.