28 Kov - 2018
Kategorijos::

KĄ DARO INTERJERO DIZAINERIS?

KĄ DARO INTERJERO DIZAINERIS?

Daugelis mielai pasirinktų įgudusio profesionalo pagalbą, tačiau klaidingi požiūriai apie tai, ką atlieka interjero dizaineris stabdo žmones nuo šio pasirinkimo.

Dažniausiai interjero dizaineris gali padėti kai klientas nori atlikti viso namo renovaciją ar tam tikrą, suplanuotą užduotį – pakoreguoti virtuvės dizainą, baldus ar jų apstatymą specifiniuose kambariuose (svetainė, valgomasis, miegamasis).  Jeigu netoleruojate nesėkmių, pilnos dizaino paslaugos jums puikiai tiks, nes nereikės rūpintis tiekėjų, medžiagų ar kitų dalių ieškojimu. Todėl projektas vyks sklandžiai, sutaupys laiko ir kaštų.

Interjero dizaineris gali plėtoti savo viziją kaip atrodys jūsų namas. Pateikę savo norimo stiliaus užuominas, jis ar ji įvykdys visus reikalingus veiksmus, pradedant nuo užsakymų parengimo ir vykdymo iki instaliacijos prižiūrėjimo. Interjero dizaineris paruoš bendrą idėją, funkcinius planus, elektros, santechnikos, apšvietimo brėžinius planus ir realistines vizualizacijas, parinks baldus, medžiagas ir aksesuarus – viską nuo idėjos iki jos įgyvendinimo.

INTERJERO DIZAINERIS JUMS PADĖS JEIGU:

Trūksta idėjų

Derinote medžiagas ir dažų spalvas, tačiau jūsų idėjos išseko? Apmokyti profesionalai yra susipažinę su spalvų teorijomis, meno istorija, baldų apipavidalinimu, tekstilės ir kt. Medžiagomis. Jie pasirūpins, jog jūsų namai atrodytų iš tiesų gražiai.

Neturite laiko

Projektavimas užima laiko ir reikalauja ramybės, kad būtų priimami tinkami sprendimai. Todėl jeigu jūsų dienos perpildytos įvairiais darbais, ar gi nenorėtumėte, kad šia veikla pasirūpintų kas kitas?

KIEK LAIKO UŽTRUKS INTERJERO DIZAINERIS?

 Visas interjero projektas gali užtrukti nuo kelių mėnesių iki šešių mėnesių ar net metų. Jūs busite reguliariai informuojamas apie projekto statusą, galėsite peržiūrėti interjero dizainerio darbą bei gausite kitą, jums rūpimą informaciją apie projekto eigą.

KIEK KAINUOJA INTERJERO DIZAINERIO PASLAUGA?

Interjero dizaineriui mokama už patirtį, iššsilavinimą ir erudiciją. Mokestis apskaičiuojamas įvairiai: pagal valandinį atlygį už padarytą darbą, pagal fiksuotą atlygį, kuris apskaičiuojamas pagal kvadratinius metrus ar tam tikrą dalį nuo bendros projekto sumos.

Turėkite omenyje jog dizaineriai gali bendradarbiauti su didmeniniais pardavėjais ir gamintojais, dėl to gali gauti didesnes nuolaidas, ar išsiderėti mažesnės kainas. Tai gali kompensuoti dizaino mokesčių sąnaudas.

Nesvarbu, norite, įrengti vieną kambarį ar visą namą, aukščiausio lygio interjero dizaineris jums sutaupys laiko ir sumažins stresą namų įrengimo metu.