8 Kov - 2018
Kategorijos::

SPALVOS INTERJERE: 11 DEKORAVIMO SPALVŲ IR KAIP JAS PRITAIKYTI

Pasiruoškite dažymo sesijai su šiuo spalvų gidu apie populiariausius atspalvius namuose.

Spalvas galite mylėti arba nekęsti. Rusvai gelsvas atspalvis yra viena dažniausiai naudojamų spalvų, o kai kurie pilki atspalviai gali priversti krūpčioti. Nesvarbu ką galvojate apie spalvas, yra gausybė būdų pritaikyti jas erdvėje, sukurti nuotaiką ir išspręsti dizaino dilemas.


Spalvos interjere: Pilka. Anksčiau buvo šnekama, jog tai populiariausia mados tendencija, tačiau šios spalvos populiarumas greitai nyksta. Naudokite tamsios anglies atspalvį valgomajame, o rūškaną pilką – miegamajame, kuriame gausu natūralios šviesos.


Spalvos interjere: Raudona. Naudokite klasikinę raudoną spalvą ant paradinių namo durų ir viduje. Sukurkite nuostabią atmosferą ant sienų ar paprasčiausiai naudokite ant kelių dryžuotų pagalvėlių.


Rožinė. Nors tai mėgstamiausia spalva mažų mergaičių kambariuose, ši spalva taip pat gali užaugti ir tapti rafinuota. Gali praturtinti įvairių stilių kambarius.


Spalvos interjere: Oranžinė. Dažnai pamirštama spalva, kuri iškart gali suteikti kambariui jaukumo net ir subtiliausiose akcentuose. Ar tai mandarinai ar koralai, oranžinis atspalvis puikiai tiks namuose.


Geltona. Tai viena iš spalvų, kurios priverčia žmones pasijusti laimingais. Naudokite kartu su ryškiai mėlyna ar maišykite su pilka ar neutraliu audeklu.


Spalvos interjere: Žalia. Gyvybinga, atpalaiduojanti ir kaustantį dėmėsį – šis pasirinkimas puikiai tiks bet kokiose namuose.


Spalvos interjere: Mėlyna. Šviesi ir puikiai tinkanti tam tikrose erdvėse, raminanti ir hipnotizuojanti – mėlyna transformuos jūsų erdvę.


Violetinė. Ši spalva retai būna pirminė dekoravime – neskaitant vaikų erdvės – tačiau kai yra tinkamai ir taupiai panaudojama, gali suteikti elegancijos ir nuostabos tiek moderniąjai, tiek tradicinei erdvei.


Spalvos interjere: Balta. Kartais naudoti bazinius sprendimus yra geriausias būdas. Negalvokite, jog balta spalva nuobodi – tinkamai panaudota, ji gali suteikti neįtikėtinų potyrių.


Ruda. Nors rusvai gelsvas atspalvis neretai įgauna blogą reputaciją, yra priežastis šios spalvos populiarumui: ją sunku sumaišyti. Naudokite šviesesnius atspalvius labiau raminančios aplinkoms ir tamsaus šokolado atspalvius kuomet norite suteikti daiktams įvairiapusiškumo.


Spalvos interjere: Juoda. Šios spalvos nebūtinai turi būti mažai. Nors ir juoda, ji dažnai gali būti naudojama taip pat kaip ir neutrali, tačiau su daugiau originalumo.

Konsultacijos visais interjero klausimais

Reikia pagalbos kuriant interjerą? Susisiekite, padėsime Jums.

KONTAKTAI